Brasch Václav Ignác - připsáno (Praha kolem 1700 - 1761 Schwabach)
Lovecké zátiší, nesignováno, olej/měděný plech, 23,5 x 32 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Carl Ludwig Friedrich Viehbeck (Niederhausen, Franken 1769nach 1827 Wien)
- Rudolf Hausner *
- Süßwasserkulturperlen Collier